I miejsce i wyróżnienie w Powiatowym Konkursie pt. „Babiogórska Szopka Regionalna” dla uczennic Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa.

22 stycznia 2023 r. w kościele parafialnym w Budzowie miało miejsce rozstrzygnięcie powiatowego konkursu „Babiogórska Szopka Regionalna”. Szopki laureatów z poszczególnych gmin były prezentowane w etapie powiatowym w Budzowie, którego organizatorami byli: Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów, Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Pocieszenia w Budzowie oraz Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej.
Laureaci konkursu odebrali nagrody z rąk: starosty Józefa Bałosa, wójta Budzowa Jana Najdka, dyrektor Biblioteki i Ośrodka Animacji Kultury Gminy Budzów Danuty Kawy oraz gospodarza budzowskiej parafii ks. Zbigniewa Kaleciaka.

I miejsce w kategorii młodzieżowej otrzymały:
Gabriela Pieronkiewicz – klasa 1K/S
Julia Pieronkiewicz – klasa 1FA
Joanna Siwik – klasa 1FA

        Opiekun: mgr Teresa Mydlarz

Wyróżnienie: Aleksandra Budz – klasa 4 GAp
Patrycja Toczek – klasa 4 GAp

          Opiekun: mgr Małgorzata Piergies

Link do strony konkursu
https://powiatsuski.pl/babiogorska-szopka-regionalna-2023/