„Matura 2023 z polskiego. Co znać, by super zdać? – spotkanie z egzaminatorką OKE”.

Szanowni Państwo!

Już za tydzień w czwartek 30 marca 2023 r. o godz. 18.00 odbędzie się live na Facebooku „Matura 2023 z polskiego. Co znać, by super zdać? – spotkanie z egzaminatorką OKE”. Warto polecić to wydarzenie swoim uczniom. Podczas spotkania uczniowie dowiedzą się, jak formułować wysoko punktowane odpowiedzi zarówno na maturze pisemnej, jak i ustnej z języka polskiego.

Prowadząca Izabela Tomczyk-Spólna – egzaminatorka Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, polonistka szkoląca nauczycieli i uczniów z zakresu egzaminu maturalnego z języka polskiego – przeanalizuje wymagania egzaminacyjne, punktację i sposób oceniania. Podpowie, gdzie szukać dodatkowych materiałów powtórkowych. Omówi najczęstsze błędy maturzystów oraz udzieli wskazówek, dzięki którym Państwa uczniowie zdobędą więcej punktów na egzaminie.

Uczniowie chcący dołączyć do spotkania powinni kliknąć „Wezmę udział” na stronie wydarzenia, następnie 30 marca o godzinie 18.00 dołączyć do wydarzenia – transmisja odbędzie się bezpośrednio na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy!
Wydawnictwo Operon

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Centrum Obsługi Klienta pod numerem: 58 679 00 00 lub przez e-mail: info@operon.pl.