Międzynarodowy Dzień Logistyka w naszej szkole

15 kwietnia przypada Międzynarodowy Dzień Logistyka . 14 kwietnia br. uczniowie klas pierwszych, drugich trzecich i czwartych kształcących się w zawodzie technika logistyka wzięli udział w wydarzeniu organizowanym z tej okazji w naszej szkole. W ramach tego zorganizowane zostało Logistyczne Koło Fortuny, w którym zwycięzcami okazała się drużyna z klasy pierwszej awansując do finału, mimo, że najwięcej punktów w tej konkurencji uzyskała reprezentacja klasy 2LG.

W konkurencji dotyczącej układania ładunków na palecie również najlepiej wypadła ekipa reprezentująca klasę pierwszą.

Klasy trzecie i czwarte próbowały swoich sił w „Logistycznych Kalamburach”. W tej konkurencji niezwyciężona okazała się drużyna z kl. 4 Lgp w składzie: Martyna Kudzia, Marta Możdżeń, Emilia Mirocha, Filip Lempart i Marcin Popielarczyk.