Dzień Gier Planszowych i Edukacyjnych

W dniu 9 lutego uczestnicy projektu Erasmus+ „Moja droga do spełnienia marzeń” pod opieką P. Katarzyny Wrońskiej i P. Marioli Świerkosz oraz uczniowie klas Technikum i Szkoły Branżowej wraz ze swoimi nauczycielami wzięli udział we wspólnej integracji poprzez gry planszowe i edukacyjne. Celem Dnia Gier Planszowych i Edukacyjnych było pobudzenie kreatywności, integracja uczniów z nauczycielami oraz zacieśnianie więzi w klasach. Uczniowie tworzyli własne gry, wykorzystywali gry edukacyjne i planszowe przygotowane przez nauczycieli. Chętnie dzielili się również ulubionymi „planszówkami” przyniesionymi z domu. Wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że przedsięwzięcie przyniosło im wiele radości i pozytywnych doświadczeń oraz zgłosili chęć udziału w następnej zabawie. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym klasom oraz nauczycielom za wykazany entuzjazm i kreatywność.

Mariola Świerkosz

Katarzyna Wrońska

Fotografia: Ewa Lenik, 3H/F

Maciek Trybuła 1FT

Foto Mastering: Max Migner