Ogólnopolski Konkurs „ Akademia Liderów Przyszłości”

W dniu 12 kwietnia 2024 roku odbył się finał ogólnopolskiego konkursu „ Akademia Liderów Przyszłości” organizowany przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej.

Do etapu centralnego tego konkursu dostali się z naszej szkoły : Julia Basiura , Aleksandra Hernas , Dominika Paleczny ( wszystkie z klasy 4 Technikum Ekonomicznego) oraz Robert Worwa , Marcel Szpak i Konrad Gach ( wszyscy z klasy 4 Technikum Informatycznego). Wymienieni uczniowie reprezentowali nasza szkołę w kategoriach: biznes i zarzadzanie oraz informatyka.

Spośród reprezentujących nasza szkołę uczniów najlepiej poradziła sobie uczennica klasy 4Ek Julia Basiura która w kategorii „ biznes i zarzadzanie” otrzymała wyróżnienie.

Opiekunem merytorycznym uczennic z klasy technikum ekonomicznego startujących w kategorii „ biznes i zarzadzanie” była mgr inż. Irena Skrzypek – Sikora Opiekunami merytorycznymi uczniów z klasy technikum informatycznego startujących w kategorii „ informatyka” byli: mgr Dariusz Rączka , mgr Andrzej Micor i mgr Tomasz Gielas.

Koordynatorem szkolnym tego konkursu był mgr Grzegorz Sikora.

mgr Grzegorz Sikora.