Etap okręgowy XIX Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg”.

W dniu 19.04.2024 roku odbył się w Krakowie etap okręgowy ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg” organizowanej przez Komisję Europejską, Parlament Europejski oraz Słupski Instytut ds. Młodzieży. Wzięły w nim udział uczennice naszej szkoły: Anna Kazanowska-Krupa, Nadia Bobek i Natalia Łuczak, które zmierzyły się z testem wiedzy o Unii Europejskiej w gronie 211 uczestników z Małopolski. Uczennice walczyły o awans do ogólnopolskiego finału, w którym nagrodami są między innymi vouchery na wyjazd do Brukseli o wartości od 5 000 do 10 000 złotych. Listę 50 osób, które uzyskają tytuł finalisty i wystąpią w w III etapie poznamy 26.04.2024 roku. Trzymamy kciuki!

Opiekunek uczennic był Tomasz Smyrak.

Tomasz Smyrak