Ogólnopolski ranking szkół ponadpodstawowych 2024 w kategorii Licea oraz Technika

Szanowni Państwo

Zapraszam do zapoznania się z najnowszym ogólnopolskim rankingiem szkół ponadpodstawowych 2024 w kategorii Licea oraz Technika, opublikowanym przez portal edukacyjny WaszaEdukacja.pl.

Tegoroczna edycja rankingu, jak zawsze, została podzielona na część ogólnopolską oraz zestawienia dla osiemnastu miast wojewódzkich.

Analiza obejmuje 3 477 szkół ponadpodstawowych, które spełniają restrykcyjne kryteria regulaminu, a jej celem jest przeprowadzenie najbardziej wszechstronnej i rzetelnej oceny poziomu edukacji oferowanej przez licea i technika w Polsce.

W ramach rankingu prezentujemy nie tylko dane egzaminacyjne, lecz także wskaźniki edukacyjnej wartości dodanej (EWD), które w tym roku są dostępne wyłącznie dla techników. Dzięki temu uczniowie i ich rodzice mogą dokładnie porównać różne placówki i wybrać tę, która najlepiej odpowiada ich potrzebom i celom edukacyjnym.

Państwa placówka zajęła 1 miejsce w mieście.

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami rankingu, dostępnymi pod poniższymi linkami:

LICEA: https://waszaedukacja.pl/ranking/polska/licea

TECHNIKA: https://waszaedukacja.pl/ranking/polska/technika

serdecznie pozdrawiam
Jakub Handke