Głos rodziców w debacie o przyszłości polskiej oświaty – Okrągły Stół edukacyjny

Szanowni Państwo,

SzkolnaKasa.pl jako strona społeczna reprezentująca rodziców uczestniczy w debacie o przyszłości polskiej oświaty zainicjowanej przez Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

W odpowiedzi na komentarze rodziców nadesłane z wielu szkół z różnych regionów Polski przygotowaliśmy listę zagadnień, które były sygnalizowane najczęściej. Zwracamy się do Państwa z prośbą o przesłanie Państwa opinii na ich temat za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem: glosrodzicow.szkolnakasa.pl

Uprzejmie prosimy o przekazanie powyższej informacji rodzicom w Państwa szkole. Państwa komentarze i propozycje przekażemy Ministerstwu Edukacji Narodowej. Ufamy, że wspólna inicjatywa rodziców – mająca Państwa wsparcie – przyczyni się do pozytywnych zmian w systemie edukacji dla dobra polskich dzieci. Życzymy Państwu udanych wakacji! Z pozdrowieniami,

Dariusz J. Kogut
Prezes Zarządu