Wizyta W HOTELU Holiday Inn w Krakowie

W dniu 28 listopada 2019 r. uczniowie klasy II Technikum Hotelarskiego pod opieką p.Beaty Szafraniec i p.Agaty Jania uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do 5* hotelu  Holiday Inn w Krakowie przy ul. Wielopole 4.

Głównym celem wizyty było poznanie organizacji i technik pracy w obiekcie hotelarskim,  ze szczególnym uwzględnieniem pracy służby pięter, recepcji i działu gastronomicznego. Ponadto uczniowie zapoznali się ze standardami obsługi, wyposażeniem  oraz usługami, które świadczy hotel. Po hotelu grupę oprowadzały pani p.Anna Dudrak oraz p.Anna Ziółek – specjaliści ds. sprzedaży i marketingu w hotelu. Podczas zwiedzania uczniowie mieli możliwość poznania organizacji pracy hotelu, zapoznania się z wyposażeniem pokoi i apartamentów, układem funkcjonalnym i wystrojem jednostek mieszkalnych. Młodzież poznała również ofertę usług dodatkowych proponowanych przez hotel, a także wyposażenie sali konferencyjnej.

Wycieczka edukacyjna była znakomitym połączeniem wiedzy teoretycznej i praktycznej. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza na pewno zaprocentuje w przyszłości.


klasa 2HO z opiekunami p. Beatą Szafraniec i p. Agata Janią