KILKA SŁÓW OD PANI DYREKTOR

Drodzy Maturzyści!

Jutro zakończenie Waszej nauki w szkole. Niezwykle ważny dzień w życiu młodego człowieka, czas podsumowania, pożegnań, planów i marzeń. Kończycie tym samym pewien etap, ale też rozpoczynacie najpiękniejszy czas w swoim życiu. Możecie wszystko, cały świat stoi przed Wami.

Kończycie szkołę w dziwnym czasie, jutro spotkacie się w Wychowawcami i kolegami z klasy w nietypowy sposób, mam nadzieję, że tym bardziej będzie to wzruszający moment. Nie żegnamy się jeszcze, przed nami wciąż egzamin maturalny, który odbędzie się w niedługiej przyszłości. Wykorzystajcie jeszcze ten czas na naukę, ćwiczenie umiejętności, potraktujcie ten dodatkowy czas, jako swoisty „bonus”, patrzcie na świat optymistycznie, dostrzegając to, co dobre, wtedy łatwiej się żyje.

Dziękuję Wam  za to, że byliście z nami przez ten czas, dziękuję za wzruszenia, radość, dziękuję za dobre słowa, za to, że jesteście dla nas sensem naszej pracy i wysiłku. Może trudno wam to teraz zrozumieć, ale naprawdę każdy z Was jest dla nas ważny, każdy jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny, jesteście nam szczególnie bliscy, bo jesteście w pewnej części naszym dziełem – piękno naszej pracy wynika z Was – z tego jakimi ludźmi jesteście, jakimi będziecie.

Miejcie się zdrowo, bądźcie mądrzy, nie traćcie nadziei, damy radę przetrwać ten dziwny czas i „jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie”!

Do zobaczenia na maturach !

Dyrektor szkoły

Aneta Drobny