Szkolenie dla nauczycieli z zakresu podnoszenia kompetencji cyfrowych w nauczaniu zdalnym – kampania informacyjna

W związku z COVID-19 wszyscy stanęliśmy przed wyzwaniem jakim jest powrót uczniów do szkół. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw problemom z jakimi mogą się w tym czasie zmagać dyrektorzy szkół poprzez udzielenie wsparcia w ramach projektu : Lekcja:enter.

Projekt ten będzie stanowił wsparcie dla nauczycieli podczas wielu wyzwań jakim jest nauczanie w czasie epidemii, a jednocześnie jest to doskonałe przygotowanie do prowadzenia zajęć przy użyciu technologii cyfrowych także w systemie stacjonarnym – co jak wynika z naszych dotychczasowych doświadczeń jest wyjściem naprzeciw uczniom, którzy coraz chętniej sięgają po narzędzia cyfrowe.

Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej – http://kuzniatalentow.org/lekcjaenter/

Zaproszenie do projektu

Magdalena Kierepka

Fundacja Kuźnia Talentów