Wystawa fotografii autorstwa pana Pawła Adamka w Berlinie!!!

Z dumą informujemy, że nauczyciel naszej szkoły, pan Paweł Adamek, zaprezentuje niebawem swoje zdjęcia w Berlinie.

Ekspozycja nosząca tytuł: „Chasydyzm. Podróż do świętości” obejmuje cykl zdjęć reportażowych wykonanych przez pana Adamka podczas jego udziałów w żydowskim święcie jorcait. Z pasją, talentem i zaangażowaniem prezentuje on niezwykłość tradycji chasydzkiej, emocje związane z przeżywaniem obchodów rocznicy śmierci cadyka i umiejętnie wychwytuje zmiany zachodzące współcześnie w kulturze żydowskiej.

Wernisaż odbędzie się 31 lipca 2021 w Galerii Beyond Limits – Seumestraße 2 w Berlinie.

Wystawa potrwa od 31 lipca do 28 sierpnia 2021 r. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu osobiście lub przez media społecznościowe. Panu Pawłowi Adamkowi serdecznie gratulujemy!

W planach są również wznowienia wystawy w Krakowie i Suchej Beskidzkiej