Międzynarodowy Dzień Spedytora i Logistyka

23 maja w obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Spedytora i Logistyka. W tym roku także nasza szkoła przystąpiła do jego świętowania. W ramach obchodów zorganizowane zostało Logistyczne Koło Fortuny. Wzięły w nim udział cztery czteroosobowe drużyny z klas: 1LG, 2L/O i 3 LGp. Najliczniejszą reprezentację miał klasa 3 LGp. W konkurencji zwyciężyła drużyna z klasy 2L/O w składzie: Sylwia Dudek, Wiktoria Spyrka, Zuzanna Zemlik i Marcel Dragosz.

Oprócz tego odbył się konkurs na „Najpiękniejszy model urządzenia stosowanego w logistyce”. W tej konkurencji niepokonany był duet z kl. 1LG czyli Gabriela Żolnierek i Kacper Pająk.

Na zwycięzców czekały nagrody, a na pozostałych uczestników drobne upominki

Inicjatorem i organizatorem tej imprezy była p. Katarzyna Michałek – nauczyciel przedmiotów zawodowych.