Logistycy zwiedzają Aptiv

12 października uczniowie klasy pierwszej, drugiej i czwartej technikum logistycznego pod opieką nauczycieli: Katarzyny Michałek, Beaty Koniecznej i Katarzyny Wrońskiej odwiedzili przedsiębiorstwo Aptiv w Jeleśni. Podczas wycieczki uczestnicy mieli okazję zapoznać się z wyposażeniem i funkcjonowaniem magazynu przyprodukcyjnego, a także zobaczyć „na żywo” rożne nowoczesne linie produkcyjne. Uczniowie uczestniczyli też w spotkaniu z głównym logistykiem przedsiębiorstwa, a podczas przygotowanej przez Dział Szkoleń prelekcji, poznali historię i aktualną sytuację firmy.

Na koniec na naszych uczniów czekał Quiz sprawdzający  nabytą podczas pobytu wiedzę.  Pięcioro uczniów, którzy najszybciej odpowiedzieli na zadawane pytania, otrzymało nagrody-niespodzianki.

Wycieczka była świetnym uzupełnieniem wiedzy logistycznej zdobywanej w murach naszej szkoły o jej praktyczne zastosowanie w rzeczywistości gospodarczej.

K.Michałek

Foto: Sabina Kowalczyk kl. 2L/S