Logistycy i spedytorzy z wizytą w Tymbark Tychy 

W dniu 17 listopada 2023 r. klasa 2 technikum logistycznego i spedycyjnego pod opieką Pań: Beaty Koniecznej i Katarzyny Michałek, brała udział w wycieczce zawodoznawczej do Zakładu Produkcyjnego Grupy Maspex – Tymbark w Tychach. Uczniowie mieli okazję zobaczyć dział produkcji i magazyny – zarówno przyprodukcyjny, jak i dystrybucyjny. Ogromne wrażenie zrobił na wszystkich stopień zautomatyzowania wytwarzania np. popularnych soków i musów, i magazynu, w którym pracę wykonują roboty przemysłowe. Nasi logistycy i spedytorzy mieli okazję spróbować wyrobów prosto z taśmy produkcyjnej. Za oprowadzanie po całym zakładzie i przekazanie wielu ciekawych informacji dziękujemy bardzo: Pani Magdalenie Żuk z działu HR oraz specjalistom ds. szkoleń: Pani Klaudii Węgrzynowicz i Panu Marcinowi Sipurzyńskiemu.

Beata Konieczna