Spotkanie międzynarodowe szkół partnerskich

Spotkanie międzynarodowe szkół partnerskich

13 grudnia, uczniowie naszej szkoły z projektu Erasmus uczestniczyli w wyjątkowym spotkaniu online, mającym na celu podsumowanie inspirujących warsztatów przeprowadzonych w szkołach partnerskich w Rumunii, Polsce i Portugalii. Inicjatywa ta pozwoliła młodym ludziom nie tylko na zdobycie nowych umiejętności, ale również na wymianę doświadczeń i kulturowe bogactwo.
Nasi uczniowie, którzy mieli przyjemność uczestniczyć w warsztatach w Portugalii, brali udział w różnorodnych zajęciach, takich jak warsztaty fotograficzne, gry cyfrowe oraz My Machine. Po powrocie do kraju, z entuzjazmem dzielili się zdobytym know-how z resztą społeczności szkolnej. Dzisiaj, podczas spotkania online, mieliśmy okazję podzielić się efektami naszych prac i doświadczeń.
Pani Mariola Świerkosz, pełniąca rolę koordynatora tego wyjątkowego spotkania, skupiała się na zapewnieniu płynności i efektywności komunikacji między uczniami z różnych krajów. Jej zaangażowanie było kluczowe dla udanego przebiegu wydarzenia.
Spotkanie wywołało ogromną radość wśród uczestników, ponieważ ci, którzy brali udział w warsztatach za granicą, mieli okazję nie tylko podzielić się swoimi osiągnięciami, ale również zobaczyć się nawzajem, porozmawiać i utrzymać międzynarodowe relacje.
Inicjatywy tego rodzaju są nie tylko doskonałą okazją do rozwijania umiejętności i poszerzania wiedzy, ale także budowania mostów między kulturami i wspierania międzynarodowej współpracy. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym nauczycielom, uczniom i koordynatorom za ich wysiłek i determinację w organizacji tego udanego spotkania online.

wideo: Maximilian Migner