SZKOLNY ROK SPORTOWY ROZPOCZĘTY !

W walce o Puchar Starosty zmierzyli się pływacy ze szkół całego powiatu.
Naszą szkołę reprezentowali:

1. Micor Martyna kl. 3 HO
2. Paulina Kłapyta kl. 2 EK
3. Nikola Panek kl. 1 THg
4. Daria Copija kl. 1THg
5. Maria Surzyn kl. 1 Rep
6. Adrian Kachel kl. 3 LR
7. Dawid Czyszczoń kl. 3 GA
8. Bartosz Biegun kl. 3 GB
9. Damian Maciaszek kl. 4 IN
10. Tomasz Kotlarski kl. Kl. 4 IN

         W rywalizacji na dystansie 50m stylem klasycznym wygrała Nikola Panek, która tryumfowała również  na dystansie 50m stylem motylkowym. Dwa drugie miejsca w „klasyku” i w stylu dowolnym na dystansie 50m zajęła Daria Copija, a dzięki walce  całej drużyny Zespół Szkół im. W. Witosa zajął II miejsce w klasyfikacji generalnej szkół ponadpodstawowych.

 Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 M. Kubasiak