Rok szkolny 2021/22 już za nami

W dniu 24 czerwca 2022 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/22. Po odśpiewaniu hymnu narodowego głos zabrała Pani Dyrektor mgr Aneta Drobny, dziękując , nauczycielom i pracownikom szkoły za trud i prace włożoną w nauczanie i organizację życia szkoły oraz życząc uczniom udanych wakacji. Następnie wręczono  dyplomy, świadectwa z wyróżnieniem oraz książki dla uczniów, którzy uzyskali  bardzo dobre wyniki w nauce.  W dalszej części wystąpili absolwenci Szkoły Branżowej z klas 3 Ckp i 3 Ckg, wręczając kwiaty Dyrekcji.

W części artystycznej zaprezentowała się klasa 1 F pod kierunkiem wychowawcy Pani mgr Katarzyny Staszak. Wiersze i piosenki przeniosły nas do wakacji, na które czekaliśmy cały rok. .

Po zakończeniu apelu, uczniowie udali się na spotkanie ze swoimi wychowawcami.

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji, wykonanej przez uczniów klasy z kółka multimedialnego.