Organizacja i obsługa przyjęcia z okazji Jubileuszu 15-lecia działalności Muzeum Miejskiego Suchej Beskidzkiej

Dnia 21.10.2022  młodzież  z klas 4GAp i 4GSg pod opieką nauczycieli mgr Izabeli Śliwa i mgr Barbary Polak uczestniczyła w organizacji i obsłudze przyjęcia z okazji Jubileuszu 15-lecia działalności  Muzeum Miejskiego w Suchej Beskidzkiej na Zamku.

Uczniowie klas Cukiernik przygotowali „słodki stół”  a Kucharze smaczne zakąski pod okiem nauczycieli: mgr Moniki Domasik, dr Krzysztofa Maciejowskiego, mgr Renaty Pochopień, mgr Pauliny Porębskiej, mgr Beaty Lipka. Zastawę stołową i sprzęt do tak dużej imprezy przygotowała młodzież z nauczycielami mgr Klaudią Kijas, mgr Magdaleną Dąbrowską

Uczniom klas 2K,2K/S,2Ga,3C,1Ga,1K/C dziękujemy za pracę i ogromne zaangażowanie.

autor: B.Lipka