VIII EDYCJA OLIMPIADY STATYSTYCZNEJ

Serdecznie zapraszamy uczniów klas o profilu ekonomicznym i logistycznym  do udziału w kolejnej edycji Olimpiady Statystycznej.

Zgłoszenia chętnych, którzy chcą zmierzyć się ze statystyką przyjmuje Pani Katarzyna Michałek  (także przez e-dziennik) do 31 października br.

Etap szkolny olimpiady odbędzie się 8 listopada 2023 r. o godz. 11.00 w sali 125.

UWAGA!!!

W związku z tym, że nasza szkoła od wielu lat bierze udział w tej Olimpiadzie, a reprezentanci szkoły w kilku pierwszych edycjach zajęli bardzo wysokie lokaty w finale (2 i 3 miejsce), otrzymaliśmy ofertę specjalną – udział w spotkaniu przygotowującym do rozwiązywania testów Olimpiady.

Spotkanie poprowadzi  Pani Magdalena Wałaszek – Kierownik Małopolskiego Ośrodka Badań Regionalnych Urzędu Statystycznego w Krakowie. Odbędzie się ono w formie on-line 30.10.2023 r. o godz. 17.00 na platformie Zoom.

Link do spotkania wraz z kodem dostępu zostanie przekazany uczestnikom w wiadomości przez e-dziennik w późniejszym terminie.

Regulamin, harmonogram i szczegółowe informacje o Olimpiadzie dostępne są na stronie: https://olimpiadastatystyczna.stat.gov.pl

K.Michałek